Wycieczka klasy 1a do Krakowa
Dnia 5 czerwca 2017 roku uczniowie klasy Ia wraz z koleżanką z klasy Ib wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Głównym celem wyjazdu była integracja zespołu klasowego. Opiekunami uczniów była wychowawczyni klasy Ia p.Barbara Kanicka i n-l biologii p.Barbara Gajda.

W ZOO mogliśmy zobaczyć wiele niezwykłych zwierząt. Szczególnie podobały nam się flamingi, lwy, tygrysy, osły i zabawne małpy, ale największe wrażenie na wszystkich wywarły foki. Opuszczając ogród, byliśmy zachwyceni tak wieloma gatunkami zwierząt.

Kolejnym etapem naszej wycieczki było obejrzenie ekscytującego seansu filmowego w Cinema City Bonarka.

Dzień minął nam wspaniale, wszyscy zgodnie potwierdzili, że wycieczka była jak najbardziej udana. Wyjazd do Krakowa był miłym zakończeniem pierwszego roku nauki w gimnazjum.

Klasa Ia

<< Grudzień 2017 >>