Otrzymaliśmy Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie!
Z dumą informujemy, że w dniu 29 września 2017r. otrzymaliśmy Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie. Uroczyste wręczenie tych wyróżnień odbyło się podczas XV Festiwalu Zdrowia w Busku – Zdroju. W program Festiwalu wpisała się także kolejna edycja zlotu szkół promujących zdrowie oraz wręczenie szkołom certyfikatów i zaproszeń do Świętokrzyskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie.
Certyfikat wręczył nam świętokrzyski kurator oświaty p. Kazimierz Mądzik w asyście koordynatora projektu p. Małgorzaty Połeć. Otrzymany Certyfikat jest potwierdzeniem aktywności i skuteczności całej społeczności gimnazjum na rzecz promowania działań prozdrowotnych.
Podczas zlotu szkół promujących zdrowie i gali wręczenia certyfikatów społeczność szkolną reprezentowały uczennice klasy 3a gimnazjum: Wiktoria Kaleta i Oliwia Juszczyk oraz p. Monika Kaszuba i p. Agnieszka Zapiórkowska (szkolny koordynator projektu) .