Powiatowe Targi Edukacyjne
6 kwietnia 2018r. uczniowie klas trzecich gimnazjum uczestniczyli w Powiatowych Targach Edukacyjnych zorganizowanych w tym roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Busku - Zdroju .

Trzecioklasiści mieli okazję zapoznać się z kierunkami kształcenia, terminami i zasadami rekrutacji, a także niezbędnymi informacjami, które ułatwią im podjęcie decyzji o wyborze szkoły ponadgimnazjalnej.

Przyszli uczniowie buskich szkół ponadgimnazjalnych mogli również porozmawiać z obecnymi na Targach uczniami i nauczycielami szkól ponadgimnazjalnych.

Każdy mógł spróbować wyśmienitych wyrobów kulinarnych przygotowanych przez uczniów klas gastronomicznych, sprawdzić się w roli geodety, murarza czy mechanika.

Po Targach Edukacyjnych zostaliśmy zaproszeni w ramach "Dnia Otwartej Szkoły" w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku - Zdroju na zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego i pokazy lekcji w pracowniach kształcenia praktycznego.

Agnieszka Zapiórkowska
<< Październik 2018 >>