· Go軼i online: 2

· Najnowszy u篡tkownik: leszekchr
Szko豉 Promuj帷a Zdrowie
Wyjazd do Teatru im. Juliusza S這wackiego w Krakowie
W dniu 23 maja 2018r. uczniowie klasy IIIa, po raz drugi, pojechali do Teatru im. Juliusza S這wackiego w Krakowie. Tym razem na sztuk „ Zemsta” Aleksandra Fredry w re篡serii Anny Augustynowicz. By豉 to uwsp馧cze郾iona wersja tej znanej i lubianej komedii.

Skromna, wr璚z ascetyczna dekoracja, wsp馧czesne stroje aktor闚 oraz ciekawe rekwizyty takie jak: perkusja czy megafon, wprowadzi造 widz闚 w wyj徠kowy nastr鎩. Najbardziej podoba豉 si uczniom gra aktor闚, a w szczeg鏊no軼i Feliksa Szajnerta w roli Papkina oraz Marcina Sianko odgrywaj帷ego Rejenta Milczka. Wystr鎩 i atmosfera zabytkowego teatru oraz miejsca w lo瘸ch sprawi造, 瞠 uczniowie na d逝go zapami皻aj ten wyjazd.

Po spektaklu odby si kr鏒ki spacer ulic Floria雟k i Plantami zako鎍zony na Placu Matejki, sk康 uczniowie odjechali do Nowego Korczyna. Krak闚 po瞠gna ich upaln pogod.

Projekt Szko豉 Sukcesu
<< Czerwiec 2018 >>