Międzyszkolny Internetowy Konkurs "Bitwa na słowa" rozstrzygnięty!
W pierwszej połowie czerwca uczniowie naszej szkoły przystąpili do kolejnej edycji konkursu internetowego z języka niemieckiego „Rededuell” („Bitwa na słowa”).

Młodzież po raz kolejny stanęła w szranki z uczniami gimnazjum w Czarnożyłach (woj. łódzkie). Konkurs możliwy był dzięki współpracy między nauczycielkami języka niemieckiego obu szkół, tj. pani Aleksandry Myszor i pani Anety Prasałek oraz dzięki możliwościom, jakie niesie ze sobą Internet.

Wytypowane osoby z klas siódmych, drugich i trzecich musiały zapamiętać przygotowany na cele konkursu obszerny zakres słownictwa. Uczniowie świetnie przygotowali się do rywalizacji. Po długich zmaganiach udało się wyłonić zwycięzców z każdego rocznika:

Miejsce I (ex aequo ):

Klasy siódme w składzie: Juszczyk Karolina 7a, Doktór Mikołaj 7b, Kornaś Igor 7b;

Klasy trzecie w składzie: Kaleta Wiktoria 3a, Suchy Nikola 3a, Piotrowska Julia 3a;

Miejsce II
:

Klasy drugie w składzie: Kaczmarczyk Karolina 2a, Piotrowska Kinga 2a, Strach Julia 2a;

Zwycięzcy otrzymali oceny celujące z języka niemieckiego oraz punkty dodatnie.

Serdeczne podziękowania i gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu (również tych z listy rezerwowej).

<< Listopad 2018 >>