Koniec nauki, czas wakacji
W piątek, w dniu 22 czerwca 2018r. , odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów klas siódmych szkoły podstawowej i klas drugich gimnazjum.

Zgodnie ze szkolnym ceremoniałem wprowadzony został sztandar oraz odśpiewany hymn narodowy. Pani dyrektor Barbara Karnawalska powitała wszystkich uczestników uroczystości, a następnie dokonała podsumowania osiągnięć edukacyjnych uczniów klas siódmych i drugich gimnazjum.
Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki nauczania .
W klasach siódmych:
1 . Gabriela Stankiewicz
2 . Paweł Jasiak
3 . Karolina Juszczyk
4 . Mikołaj Doktór
5 . Mateusz Stojek

W klasach drugich gimnazjum :
1 . Julia Strach
2 . Karolina Kaczmarczyk
3 . Kinga Piotrowska
4 . Marzena Wężowicz
5 . Aleksandra Kowalczyk
6 .Bartłomiej Niemiec,
7 . Maria Wężowicz

Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy odnosili sukcesy na szczeblu powiatowym i ogólnopolskim.
1 . Marzena Wężowicz - laureat wyróżnienia na szczeblu kraju w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko- Planeta
2 . Patrycja Kucharska, Agata Wawrzeniec, Karolina Kaczmarczyk - wyróżnienie w powiatowym konkursie "Segregujesz, świat ratujesz"
3 . Gabriela Stankiewicz - I miejsce w konkursie powiatowym "Co musisz wiedzieć o HIV i AIDS

Pani dyrektor Barbara Karnawalska podkreśliła działalność uczniów w dziedzinie plastycznej, ekologicznej, sportowej, charytatywnej , w organizacjach szkolnych, udział młodzieży w konkursach na szczeblu szkolnym, gminnym, powiatowym i ogólnopolskim.
Na zakończenie swojego wystąpienia pogratulowała uczniom wyników w nauce. Życzyła ciepłych, radosnych i bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku -
dającego siły do sprostania nowym wyzwaniom w roku szkol. 2018/2019.
Słowa podziękowania skierowane zostały do organu prowadzącego, nauczycieli , rodziców oraz przyjaciół szkoły.
Następnie uczniowie rozeszli się do klas lekcyjnych na spotkania z wychowawcami, którzy wręczyli im dyplomy oraz świadectwa promocyjne .