2016 Rokiem Wolontariatu
Aktualnie online
· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 2
· Najnowszy użytkownik: leszekchr
Edukacja Globalna
Szkoła Promująca Zdrowie
Dzień Edukacji Narodowej
W Publicznej Szkole Podstawowej w dniu 16 października 2018 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zebranych nauczycieli , pracowników obsługi, rodziców i uczniów przywitała Dyrektor Barbara Karnawalska. Wśród zgromadzonych gości był również Pan Paweł Zagaja- Wójt gminy Nowy Korczyn.

obrazek

Na początku uczniowie z klasy 3b (B. Niemiec, M. Wężowicz, M. Wężowicz, J. Cieplińska, A. Kowalczyk, M. Grochowski, J. Pietrzyk, M. Stempień, A. Bielaś, K. Puchała, W. Świech, B. Parlak) przygotowani przez p. J. Kulik przypomnieli historię ustanowienia tego święta.

obrazek

Następnie obejrzeliśmy inscenizację pt. „Wiadomości dla nauczycieli”. Druga część była „na wesoło”, więc nikt się nie nudził.

obrazek

Uświetniły ją piosenki wykonane przez klasę 4a i 5a pod kierunkiem pani M. Stefańskiej pt. „14 października” i „Nauczycielom” oraz przez uczennice z klasy 7: E. Jasiak, E. Kornaś i A. Przeniosło.

obrazek


obrazek


obrazek


obrazek

Dziewczęta z klasy 8b (M. Guła, O. Durnaś, M. Mostek)zaprezentowały taniec nowoczesny.

obrazek

Uroczystość zakończył utwór „Miłość w Zakopanem”, który porwał wszystkich do spontanicznego tańca.

obrazekobrazek

Dekoracje przygotowały panie: M. Wach i M. Wilewska. Część artystyczna okazała się miłym i sympatycznym spojrzeniem na szkołę z przymrużeniem oka.

Na zakończenie Dyrektor Barbara Karnawalska oraz Wójt Gminy Nowy Korczyn Paweł Zagaja życzyli wszystkim nauczycielom, pedagogom, wychowawcom oraz pracownikom szkoły wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności, satysfakcji z pracy ,sukcesów w życiu zawodowym i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym .

J. Kulik


obrazek


Projekt Szkoła Sukcesu
Kalendarz
<< Lipiec 2019 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Certyfikat
Europejska Szkoła
Projekt Szkoła Marzeń
Projekt
Nowoczesne Gimnazjum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło