2016 Rokiem Wolontariatu
Aktualnie online
· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 2
· Najnowszy użytkownik: leszekchr
Edukacja Globalna
Szkoła Promująca Zdrowie
Spotkanie wigilijne
Czas Świąt Bożego Narodzenia jest chwilą, gdy zatrzymujemy się w biegu życia i zwracamy szczególną uwagę na drugiego człowieka. We wspólnocie uczniów, nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości kolejny raz przenieśliśmy się do wydarzeń nawiązujących do narodzenia Pana Jezusa.

obrazek


Uczniowie klasy I b i I a , pod kierunkiem p. Marii Błach oraz wychowawczyń p. Urszuli Strzeleckiej i p. Bogusławy Woźniak, przygotowali spektakl bożonarodzeniowy.

obrazek


W dniu 18.12.2018r. mali artyści przenieśli wszystkich zebranych na sali gimnastycznej w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia . Piękny śpiew zachęcił wszystkich do wspólnego kolędowania . Barwne stroje przygotowane przez rodziców dodały szczególnego kolorytu przedstawieniu.

obrazek


W kolejnej części uroczystości zaprezentowali się uczniowie przygotowani przez wicedyrektor p. Małgorzatę Stefańską. Dzieci pięknie zaśpiewały kolędy i pastorałki oraz zagrały je instrumentach : fletach, gitarze, klarnecie, saksefonie, akordeonie. Warto nadmienić, że większość z nich uczęszcza do szkół muzycznych .
Dyrektor p. Barbara Karnawalska podziękowała wszystkim i złożyła świąteczne życzenia. Głos zabrali również - wicewójt p.Piotr Strach i ks. Paweł Majewski . Ksiądz Proboszcz pobłogosławił opłatki, którymi podzielili się zebrani, składając sobie najserdeczniejsze życzenia. Zaproszeni goście zostali obdarowani symbolicznymi upominkami przygotowanymi przez uczniów gimnazjum i starszych klas szkoły podstawowej.

obrazek


Piękne dekoracje wykonały uczennice Maria i Marzena Wężowicz pod opieką p. Małgorzaty Wach i p. M. Wilewskiej. O nagłośnienie zadbał p. Krzysztof Błach.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i wysiłek oraz wszystkim , którzy przyczynili się do przygotowania uroczystości.

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Projekt Szkoła Sukcesu
Kalendarz
<< Styczeń 2019 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Certyfikat
Europejska Szkoła
Projekt Szkoła Marzeń
Projekt
Nowoczesne Gimnazjum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło