2016 Rokiem Wolontariatu
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 2
· Najnowszy użytkownik: leszekchr
Edukacja Globalna
Szkoła Promująca Zdrowie
Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2016/2017


Przewodnicząca – Julia Szafraniec kl. 3„b”

Zastępca Przewodniczącej – Dominik Parlak kl. 3 „b”

Sekretarz – Maria Półtorak kl. 3 „a”

Skarbnik – Daria Suchy kl. 3 „a”

Przewodniczący Sekcji Kultury – Hubert Bania kl. 3 „a”

Z-ca Przewodniczącego Sekcji Kultury - Katarzyna Pater 3 „b”

Przewodnicząca Sekcji Naukowej – Daria Suchy kl. 3 „a”

Przewodnicząca Sekcji Plastycznej – Patrycja Gaweł kl. 2 „c”

Przewodniczący Sekcji Porządkowej - Paweł Sosin kl. 3 „b”

Przewodniczący Sekcji Sportowej – Kamil Skowron kl. 3 „b”

Opiekun Samorządu Uczniowskiego – Małgorzata Wach, Małgorzata Wilewska


Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2015/2016

Przewodnicząca: Aleksandra Satora kl. IIIa

Zastępca: Aleksander Koza kl. IIIa

Skarbnik:Bartłomiej Kulik kl. IIIb

Sekretarz: Patrycja Lasak kl. IIIa





Przewodnicząca sekcji kultury:

Karolina Czekaj kl. IIb

Przewodnicząca sekcji plastycznej:

Patrycja Cerazy kl. IIIb

Przewodnicząca sekcji naukowej:

Paulina Żwirek kl. IIIa

Przewodniczący sekcji sportowej:

Kamil Buczak kl. IIIb

Przewodniczący sekcji porządkowej:

Krzysztof Kruk IIIa

Bartłomiej Kulik IIIb






Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2014/2015

Przewodniczący: Aleksandra Chaczyk kl. IIIc

Zastępca: Aleksandra Jarubas kl. IIIb

Skarbnik:Bartłomiej Kulik kl. IIb

Sekretarz: Małgorzata Stawicka kl. IIIb





Przewodnicząca sekcji kultury:

Aleksandra Brzezińska kl. IIIc

Przewodnicząca sekcji plastycznej:

Karolina Kornaś kl. IIIc

Przewodnicząca sekcji naukowej:

Patrycja Lasak kl. IIa

Przewodniczący sekcji sportowej:

Patryk Grochowski kl. IIIa

Przewodnicząca sekcji porządkowej:

Paulina Wawrzyk IIIa






Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2013/2014

Przewodniczący: Karol Matyjas kl. 3b

Zastępca: Wiktoria Gadawska kl. 3c

Skarbnik: Katarzyna Kanicka kl. 2b

Sekretarz: Aleksandra Jarubas kl. 2b





Przewodnicząca sekcji kultury:

Aleksandra Brzezińska kl.2c

Przewodnicząca sekcji plastycznej:

Karolina Kornaś kl. 2c

Przewodnicząca sekcji naukowej:

Małgorzata Stawicka kl. 2b

Przewodniczący sekcji sportowej:

Sebastian Borla kl. 3b

Przewodnicząca sekcji porządkowej:

Karolina Szczepaniak kl. 3a






Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2012/2013

Przewodnicząca: Anna Sroka kl. 3a

Zastępca: Wiktoria Gadawska kl. 2c

Skarbnik: Agata Kuzon kl. 3b

Sekretarz: Krystian Ciepliński kl. 3c


Przewodnicząca sekcji kultury:

Sylwia Lasak kl.2b

Przewodnicząca sekcji plastycznej:

Dominika Kornaś kl. 3b

Przewodnicząca sekcji naukowej:

Aleksandra Kaczmarczyk kl. 2b

Przewodnicząca sekcji porządkowej:

Monika Wojciechowska kl. 3c , Aleksandra Cabaj kl. 3c






Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2011/2012



Przewodnicząca: Izabela Buczak kl. 3a

Zastępca: Artur Podsiadło kl. 3c

Skarbnik: Wiktoria Gadawska kl. 1c

Sekretarz: Aleksandra Kaczmarczyk kl. 1b



Przewodnicząca sekcji kultury:

Karolina Półtorak kl. 3b

Przewodnicząca sekcji plastycznej:

Klaudia Wieczorek kl. 3c

Przewodnicząca sekcji naukowej:

Monika Wojciechowska kl. 2c

Przewodnicząca sekcji porządkowej:

Monika Kucięba kl. 3c , Weronika Skorupa kl. 3b
Projekt Szkoła Sukcesu
Kalendarz
<< Październik 2017 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Certyfikat
Europejska Szkoła
Projekt Szkoła Marzeń
Projekt
Nowoczesne Gimnazjum
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło