2016 Rokiem Wolontariatu
Aktualnie online
· Gości online: 8

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 2
· Najnowszy użytkownik: leszekchr
Edukacja Globalna
Szkoła Promująca Zdrowie
Warto wiedzieć

Pedagog szkolny

Pedagogiem szkolnym w naszym gimnazjum jest pani mgr Agnieszka Zapiórkowska. Z pomocy pedagoga uczniowie mogą korzystać codziennie w godzinach od 9.00 do 13.00. Spotkania z rodzicami w innych godzinach odbywają się po wcześniejszym - telefonicznym uzgodnieniu.
tel.: 41 377 14 37
Do gabinetu pedagoga może przyjść każdy uczeń gimnazjum, który ma jakiś problem i nie potrafi sobie z nim poradzić. Pedagog szkolny oferuje zrozumienie, dyskrecję i pomoc. Do pedagoga mogą zgłaszać się również uczniowie klas trzecich, którzy stoją przed wyborem zawodu i szkoły ponadgimnazjalnej.

Biblioteka

Nasza szkoła posiada dobrze wyposażoną bibliotekę, która udostępnia swoje zasoby czytelnicze i multimedialne we wszystkie dni nauki szkolnej. Biblioteka czynna jest w godzinach trwania zajęć lekcyjnych. Nauczycielem bibliotekarzem jest pani mgr Małgorzata Wilewska. W bibliotece działa Multimedialne Centrum Informacji z pięcioma stanowiskami komputerowymi.

Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

Nowości książkowe dla nauczycieli
Poznaj książki, które warto przeczytać

Świetlica szkolna

W szkole działa świetlica, umożliwiająca uczniom uczestniczenie w ciekawych zajęciach. Podczas nich poruszane są problemy z zakresu zagrożeń, kultury i zdrowego trybu życia oraz wykonywane dekoracje plastyczne, które później ozdabiają szkolne pomieszczenia i korytarze. W świetlicy uczniowie mogą także odrabiać lekcje oraz korzystać z dwóch stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu. Nauczycielami świetlicy są panie: mgr Małgorzata Wach, mgr Barbara Witkoś, mgr Małgorzata Łuczka, mgr Monika Kaszuba.

Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny
Projekt Szkoła Sukcesu
Kalendarz
<< Sierpień 2022 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Certyfikat
Europejska Szkoła
Projekt Szkoła Marzeń
Projekt
Nowoczesne Gimnazjum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło